توضیح تصویر

ادا اجه Eda Ece بازیگر محبوب این روزهای ترکیه و خاورمیانه کیست؟
اخیرا سریالی ترکیه ای به نام سیب ممنوعه در شبکه جم پخش میشود. که با داستان جذاب و احساسی خود افراد زیادی را به دنبال خود کشانده است.یکی از بازیگران این سریال محبوب ادا اجه بازیگر خوش سیما و خوش اندام ترکیه ای است که در نقش ییلدیز در این سریال بازی میکند.ادا اجه یا همان ییلدیز متولد 1990 در استانبول است. او فرزند سوم و آخرین فرزند خانواده است.در ادامه مصاحبه خواندنی این بازیگر محبوب را با یکی از روزنامه های ترکیه ای به نام cumhuriyet را میخوانیم و همچنین مطلبی در مورد میزان محوبیت این بازیگر در بین ایرانی ها , با ما همراه باشید.

ادا اجه سریال سیب ممنوعه
ادا اجه ( ییلدیز ) در سریال سیب ممنوعه

ادا اجه خیلی اتفاقی به دنیای سینما راه پیدا کرد.در سال ۲۰۰۲ وقتی در مدرسه اجرای تئاتر میکرد مورد توجه تومار اوزوکور یکی از بزرگترین استعداد یاب های ترکیه قرار گرفت و به او پیشنهاد بازی در فیلم Mirhriban داده شد که بعد از موافقت خانواده او اولین فیلم خود را در سن ۱۲ سالگی بازی کرد.و بعد از چند نقش کوتاه که در چند فیلم سریال بازی کرد در سال ۲۰۱۱ با بازی در سریال Pis Yedili رسما وارد حرفه بازیگری شد.این سریال از شبکه show tv پخش شد.
در کنار بازیگری او تحصیلات خود را در رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی ادامه داد .او گالری هنر خود را در استانبول راه اندازی کرده است که با استقبال کم نظیر مردم مواجه شد.
ترکیب رنگ موی ییلدیز در سریال سیب ممنوعه

ترکیب رنگ موی ییلدیز در سریال سیب ممنوعه

بعضی از خانمها دنبال رنگ مو و هایلایتهای جذاب سلبریتیها و مخصوصا هنرپیشه های سریالهای ترکی هستند.و یکی از این رنگ موهای خاص رنگ مو ادا اجه است که در نقش ییلدیز در سریال سیب ممنوعه بازی میکند. باید بدانید که آرایشگرهای ترک بسیار در این زمینه موفق و پیشتازاند بیشتر کاربرای عزیز دنبال رنگ موی هنرپیشه سریال سیب ممنوعه مخصوصا (ایلدیز) هستند که من در اینجا مدل هایلایت و رنگ موی ییلدیز را بررسی میکنیم.

خدمات آرایشگر در منزل

مدل هایلایت موی ییلدیز بالیاژ است با روش بیبی لایت که بسیار زیباتر دیده میشود خطوط هایلایت کاملا فید باید باشد و در قسمت جلوی سر دو تا سه لاین از ریشه لایت گرفته شود البته پایه مو باید بالا باشد حداقل روی پایه ی ۱۰ و بعد می توانید از ترکیب رنگهای ۱۰/۰۰ و ۹/۳ و یک بند انگشت برنز یا مسی و یا وار طلایی در ترکیب خود استفاده کنید بعلاوه اکسیدان ۶ درصد البته من خودم بخاطر اینکه مو را به پایه بالا برسانم بدون آسیب در مواد دکلره از اکسیدان ۶ درصد استفاده میکنم زمان بیشتری میبرد اما نتیجه ی کار عالی خواهد بود و آسیب خیلی کمی به موهای شما وارد میشود.

ادا اجه در یک از پست های اینستاگرامی خود از تمامی بینندگان سریال میوه ممنوعه تشکر کرده که نمره 8.91 از 10 را به این سریال داده اند.این نشان دهنده میزان محبوبیت این سریال در تلویزیون ترکیه است.
بورهان تونجر

بورهان تونجر

بورهان تونجر و اداجه دوسال رابطه عاشقانه عمیقی داشتند و سعی میکردن رابطه خود را مخفی نگه دارند در نهایت این تلاش موفقیت آمیز نبود این رابطه عاشقانه حدودا ۸ ماه پیش آشکار شد و در صدر اخبار بخش حوادث روزنامه های و سایت ها خبری ترکیه ای قرار گرفت. Buğrahan Tuncer بسکتبالیست حرفه ای ترکیه ای که از سال ۲۰۰۹ برای تیم بشیکتاش ترکیه بازی میکند در مکان های مختلفی به اداجه دیده شده, ولی هنوز در صفحه اینستاگرام هیچ کدام از آنها عکس دو نفره ای وجود ندارد.
فیلم های ادا اجه

بعد از بازی کوتاهی که در سن ۱۲ سالگی در Mirhriban داشت .او در سریال ها و فیلم های زیادی بازی کرد که از جمله معروف ترین بازی های او نقش ایلدیز در سریال میوه ممنوعه است . فیلم ها و سریال های ادا اجه شامل :

۲۰۰۲ – Mihriban
۲۰۰۴ – Askin Mucizeleri
۲۰۱۰ – Mahpeyker Kosem Sultan (Movie)
۲۰۱۱ – 2013 Dirty Seven (Pis Yedili) (as Guncicek Seymen / Cimbom)
۲۰۱۳ – 2014 Love Me As I Am (Beni Boyle Sev) (as Zeyno)
۲۰۱۳ – For My Daughter (Kizim Icin) (as Tuba) (Movie)
۲۰۱۵ – Husband Factor (Kocan Kadar Konus) (as Ceren) (Movie)
۲۰۱۵ –Relationship Status: It’s Complicated (Iliski Durumu: Karisik) (As Elif)
۲۰۱۶ – Deli Dumrul (Movie)
۲۰۱۶ – Sister-in-Law (Gorumce) (as Deniz) (Movie)
۲۰۱۶ – Husband Factor: Resurrection (Kocan Kadar Konus: Dirilis) (as Ceren) (Movie)
۲۰۱۶ – Deprived (Mahrumlar) (as Ela) (Movie)
۲۰۱۷ – Ali Ekber Cevahir (as Eda)
۲۰۱۷ – Salur Kazan: Zoraki Kahraman (Movie)
۲۰۱۷ – Fellow Traveller (Yol Arkadasim) (as Aysun) (Movie)
۲۰۱۸ – Deliha 2 (Movie)
۲۰۱۸ – Forbidden Fruit (Yasak Elma) (as Yildiz Yilmaz)

او در سال 2012 موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن جوان برای سریال pis yedili شد.

ادا اجه سریال İlişki Durumu: Karışık

ادا اجه در سال ۲۰۱۵ در سریال İlişki Durumu: Karışık که از شبکه show tv پخش شد نقش الیف را بازی کرد.

ادا اجه

چندی پیش ادا اجه مصاحبه ای با روزنامه cumhuriyet انجام داد.که نکات خواندی در مورد سریال ها و زندگی شخصی اداجه روشن شد .قسمت هایی از این مصاحبه جذاب و خواندنی را در زیر میتوانید بخوانید .

“من یک خواهر کوچک هستم”

چند تا خواهر و برادر دارید؟

ما 3 خواهر هستیم. من جوانترین هستم ، اما به عنوان یک خانواده همگی در کارهایمان مستقل هستیم. همه تصمیمات را من می گیرم. (می خندد) در گذشته در خانه ما بسیار به هم نزدیک بودیم ، حالا دو خواهر بزرگتر من ازدواج کرده بودند. اکنون ارزش آنها را بهتر می فهمم.

آیا باهم دعوا و مشاجره می کردید؟

من 9 و 7 سال با خواهرانم اختلاف سنی دارم. بنابراین آنها عاشقانه به من نگاه می کردند به عنوان “خواهر کوچک ما”. من در چنین بحثهای و دعواهای رشد نکردم.

آیا در سالهای مدرسه زیباترین دختر کلاس بودید؟

من از آن دخترانی نبودم که به زیبایی او توجه بشود. من عاشق دوران مدرسه ام بوده ام. من بعد از 18 سالگی عاشق شدم. من با مردها رابطه ای دوستان داشتم. من زیاد رمانتیک نبودم

شما فارغ التحصیل رشته روانشناسی از دانشگاه بیلگی هستید. چگونه رشته ای که در آن تحصیل کرده اید در اجرای نقش های مختلف به شما کمک می کند؟

فکر می کنم تحصیلات من در روانشناسی در بازیگری به من کمک خوبی کرده است. برای خوب بازی کردن شخصیت ، لازم است بر انگیزه های آن تسلط داشته باشید و آن را به خوبی تحلیل کنید. فکر می کنم روانشناسی یکی از شاخه هایی است که می تواند بیشترین کمک را به من بکند. زیرا وقتی شخصیت نقشی که می خواهید انرا بازی کنید به خوبی بفهمید.میتوانید بازی بهتری ارایه دهید.

ادا اجه

“من می توانم با افرادی که با آنها دوست هستم ارتباط برقرار کنم”

من به دنبال دوستی در روابط هستم. می خواهم تفریح ​​کنم ، بخندم. چیزی فراتر از معاشقه ، به سینما ، تئاتر برویم ، به خارج از کشور بروم. نوع دیگری از رابطه مرا تحریک میکند. “

“من به دنبال یک دوست در روابط خود هستم”

آیا شما شنونده خوبی هستی؟

من در بین دوستانم شنوده خیلی خوب هستم. من غم و اندوه افرادی را که دوستشان دارم ، در آغوش می گیرم. احساس همدلی و همدردی من خوب است. (خنده)

تتوهای تو توجه همه را به خودشان جلب می کنند …

الدیز در سریال سیب ممنوعه ادا اجه

من تاتوهای خیلی کوچکی دارم. بازیگران هالیوودی در کل تاتو بیشتری می کنند اما ما هرگز نمی توانیم این گونه تاتو کنیم .

تو یک خال کوبی ‘3’ داری. چه مفهومی دارد؟

3 عددی است که برای من معنی خاصی دارد و همیشه برای من خوش یوم بوده است. من فرزند سومم ، مدرسه و شماره خانه من هم ۳ است. یک داستان جالب از انجام این خال کوبی وجود دارد. من برای گذراندن درس روانشناسی به کمبریج رفتم. آن سال کنجکاوی و شیطنت من شروع شد. یک سالن آرایشی بسیار معروف در لندن وجود داشت که ریحانا در آنجا تاتو کرده بود. من برای فستیوال تابستان از ماه ها قبل از طریق نامه وقت قبلی گرفتم متصدی آنجا به من یک کاتالوگ داد و گفت یکی را انتخاب کنم او حسابی مرا ترساند. نمی خواستم تاتو بزرگی انجام بدهم. گفتم “3”. رئیس آنجا با خنده گفت: شما از ترکیه شش ماه قبل وقت گرفته اید تا “3” را تاتو کنید؟ (می خندد)

ادا اجه

شما چگونه شخصیت یلدیز را تحلیل میکنید؟

وقتی شخصیت یلدز را بررسی می کنیم؛ در فصل گذشته دیدیم که پدرش در زندان است ، مادرش ثروتمند است ، او به سختی دبیرستان را تمام کرده است ، دانشگاه درس نمی خواند و زندگی خود را به عنوان یک پیشخدمت شروع کرده است. در حالی که خواهرش در دانشگاه مشغول به تحصیل بود ، آنها در استانبول مستقر شدند ، در حالی که یلدز مجبور به کار و پشتیبانی از خانه است.

الدیز در سریال سیب ممنوعه ادا اجه

انگیزه او این بود: “بگذارید با یک ثروتمند ازدواج کنم ، خودم یک جا راحتر پیدا کنم و در آنجا بمانم.” او دختری بود که کیف ، لباس ، جواهرات را دوست داشت و رویاهای سطحی تری نیز داشت زیرا کمی علاقه مند به چیزهای مادی بود. او این شانس را داشت که با یک مرد ثروتمند ازدواج کند. از یک طرف ، من در حال تلاش برای درک او هستم زیرا من یلدز را بازی کردم. راهی که او طی کرد ، راهی نیست که بتوان آن را تأیید کرد.. اتفاقات زیادی برایش افتاد. او دید که خوشبختی ربطی به پول ندارد. او می توانست به راهی دیگر برود. به عنوان مثال خواهرش که تحت همین شرایط متولد شده است در دانشگاه تحصیل کرده و پول خودش را نیز به دست آورده است. ما دو نوع مختلف از افراد را با همان شرایط دیدیم و در جهات مختلفی پیش رفتیم. هرچه مردم از زندگی بخواهند ، زندگی خود را در آن مسیر ترسیم می کنند و بهای آن را می پردازند. یلدز نیز این بها را پرداخت کرده است.

یلدیز

بنابراین ، آیا جنبه های از یلدیز Yldız وجود دارد که شما دوست داشته باشید؟

او زیاد عمیق به زندگی نگاه نمیکند. در دنیایی میخواهد زندگی کند که به آن تعلق ندارد. در حالی که یک پیشخدمت است ، 5 ماه بعددر یک کاخ زندگی میکند. البته او نتوانست این کار را انجام دهد. در نهایت او نمی تواند تحقیر و تمسخر را تحمل کند. من تصمیم گرفتم که این لحظات را بیش از حد زیر پوستی بازی نکنم. اگر من آن را به طرز چشمگیری بازی میکردم ، او باید آن دنیا را ترک می کرد. بنابراین ، علی رغم تمام خصوصیات آن ، من این شخصیت را به یلدز اضافه کردم. بنابراین ، شخصیتی در حال ظهور است که بعداً بینش خود را از دنیا خواهد داشت و به هدفی که می خواست برسد میرسد ، پی می برد که کیست. این تصمیم صحیح بود ، من از کارگردان عزیزم نسیلیان یشیلیورت پشتیبانی های بسیار خوبی دریافت کردم. یلدیز به یک شخصیت بسیار دلپذیر برای تماشاگران این سریال تبدیل شده است.

ادا اجه

  • سیب ممنوعه تصویری است که به صورت استعاری با گناه ترکیب شده. از این نظر ، چگونه رابطه بین گناه و معصومیت را تفسیر می کنید؟

می گویم هیچ کدام از شخصیت های ما فرشته نیستند. طبیعت انسان نیز چنین است. خوب بد کلیت انسان است ، زمان هایی وجود دارد که برای زنده ماندن باید تصمیم های خودخواهانه ای بگیریم. به عنوان مثال ، اگر از شما بپرسم “ایلدیز شخصیت خوبی است یا بد” ، پاسخی وجود ندارد. به همین دلیل من شخصیت ایلدیز را بسیار واقعی می دانم. در حقیقت ، شخصیت های بی پرده را دوست دارم ، . شخصیت هایی وجود دارند که هم خوب و هم بد هستند و او تصمیم می گیرد که کی اجرا کار خوب را انجام دهد.

یلدیز شوال سام

-شما با شوال سام دوستی بسیار نزدیک دارید. گفته می شود بازیگران اصلی در یک سریال نمی توانند یکدیگر را جذب کنند. با این حال ، شما یک رویکرد متفاوت دارید. دوستی شما چطور آغاز شد؟

من مجموعه های زیادی را پشت سر گذاشته ام. 7 فیلم سینمایی ، 4 مجموعه سریال . نه تنها بازیگران بلکه من با همه عوامل صحنه رابطه خوبی دارم . من در حرفه بازیگری با آدم های زیادی آشنا شده ام. اعتقادم بر این است که هنگامی که می توان رابطه خوبی داشت مشاجره بی فایده است ، همیشه رقابت نفش ها بین بازیگران وجود دارد ، اما با اطمینان می توانم بگویم که من هرگز کسی نبوده ام که از درخشش و پیشرفت شخص دیگری ناراحت بشوم. در مقابل ، من دوست دارم با ایجاد انگیزه ، گفتن چیزهای خوب ، حمایت از اطرافیانم در پیشرفت آنها سهیم باشم. من خیلی خوشحالم که شوال سام را پیدا کردم. دوستی ما از سریال سیب ممنوعه شروع شد ، البته. می دانید ،او مدت زمان زیادی در این سریال است ، در این مدت ما یکدیگر را هر روز دیده ایم ، متوجه شدیم که چگونه آدمی هستیم و با هم دوست شدیم. ما تفکرات مشابهی داریم. شوال سام شخصی است که به طبیعت و آدم ها احترام می گذارد ،و تحت هر شرایطی از حقیقت دفاع می کند ، استعدادهای زیادی دارد و زندگی موفقی داارد.من برای او ارزش زیادی قایل هستم ، ما 15 سال اختلاف سنی داریم اما نقاط اشتراک بسیاری داریم. من خیلی خوشحالم که وقتی به محل فیلم برداری می روم او را می بینم.

ادا اجه

یکی از بازیگران محبوب شما آدری هپبورن است. شخصیت های مورد علاقه دیگر شما چه کسانی هستند؟ آیا هنوز به شخصیت هایی که در دوران نوجوانی دوست داشته اید علاقه مند هستید؟ لیست شخصیت های محبوب شما چه تغییری کرده؟

به طور کلی بازیگرانی که من فیلم های آنها را مبینم دوست دارم و محبوب من هستند. زیرا ما همین حرفه را انجام می دهیم. من به فیلم ها بازیگرانی مثل کیت بلانشت ، شارلیز ترون ، کیت وینسلت ، جنیفر لارنس و غیره نگاه می کنم به غیر از آن ، لیدی دیانا … من قبلاً داستان های کلاسیک را دوست داشتم. به سری داستان های هری پاتر بسیار علاقه من بودم. داستانهای موفقیت ادراک ، قلب ، همدلی ، آدمهای احساسی و صمیمانه را دوست دارم. زنانی که مثال می زنم هر دو شخصیت شکننده و قوی هستند.

ادا اجه

آیا بازیگرانی که می خواهید در یک پروژه باشند حضور دارند؟

من عاشق بینور کایا هستم. کارهای ایشان را بسیار تماشا می کنم.

دوست دارید کمدی بازی کنید؟

دوست دارم با بینور کایا بازی کنم همچنین عاشق نورسلی ایدیز هستم. من دیده ام که چقدر با نظم و انضباط کار می کنند و این قابل ستایش است.

“من دوست دارم کمدی بازی کنم”

در زمان باقی مانده خود از مجموعه چه کاری انجام می دهید؟

من یک گروه از دوستان دختران خیلی شلوغ دارم ، آنها را برای آرامش و منحرف کردن افکار منفی و خستگی ناشی از کار ملاقات می کنم. به سگم علاقه خاصی دارم

پیش خانواده ام می روم و با آنها سریال های تلویزیونی یا فیلم ها را تماشا می کنیم.

الدیز در سریال سیب ممنوعه ادا اجه

در خیابان با چه واکنشی روبرو هستید؟

من همیشه هنگام بازی نظرات مثبت را برای خودم می دیدم. اکنون به خصوص توسط رسانه های اجتماعی بمباران خبری شده ام.. اما به طور کلی عاشق طرفدارانم هستم و همیشه احترام زیادی به آنها میگذارم.
علاقه شدید ایرانی ها به ادا اجه

با بررسی سرچ کلماتی که از طریق گوگل از این مطلب بازدید کرده اند متوجه نکات جالبی شدم , اداجه محبوب ترین سلبریتی ماه های اخیر ایرانی هاست .بطور مثال در هفته اخیر کلمه ادا اجه ۱۵۵۳۶ بار توسط کاربران سرچ شده و کلمه دمت اوزدمیر ۲۱۲۶ بار سرچ شده که پست دمت اوزدمیر سریال عطر عشق مربوط به این بازیگر است .نکته جالب در این مورد کلمه هایدی کلوم Heidi Klum مدل ویکترویا سکرت است هایدی کلوم یکی از سلبریتی های معروف در دنیا است فقط ۶۷۳ بار در هفته اخیر توسط کاربران ایرانی سرچ شده.یا امبر هود یکی از بازیگران معروف هالیودی فقط ۲۶ بار توسط کاربران ایرانی سرچ شده

ادا اجه

بعضی از کاربران با سرچ های عجیبی از طریق گوگل وارد این صفحه شده اند . سرچ جملاتی مثل : شماره تلفن ادا اجه ( واقعا فکر کردین با سرچ این جمله شماره تلفن ادا اجه گوگل نمایش میده ؟ ),اسم اصلی ییلدیز در سریال سیب ممنوعه یا آدرس خانه ادا اجه ( واقعا آدرس خانه ادا اجه 🙂 ) , یا رنگ شلوار دوست پسر ادا اجه ( رنگ شلوار دوست پسر ادا اجه مگه میشه اصلا چنین سرچی) ,عکس بچگی ییلدیز و درآمد ماهینه ییلدیز( احتمالا مورد اخر یکی از عشاق ادا اجه است که برای خواستگاری رفتن دودل بوده) ,آدرس طراح لباس سریال سیب ممنوعه و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *