توضیح تصویر

خانه‌داری و تمیز نگه‌داشتن خانه به اندازه کافی سخت هست، بنابراین لازم نیست با نقاشی دیوارها کاری کنید که خانه‌ شما کثیف به‌نظر برسد.
انتخاب رنگ درست برای دکور منزل

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل با ته‌رنگ و زمینه رنگی درست می‌تواند بهترین راهکار شما برای این باشد که خانه‌ شما تمیزتر باشد. با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید.
سفید گرم

اگر رنگ سفید با ته‌رنگ گرم همراه باشد می‌تواند کثیف به نظر برسد. به‌خصوص اگر نورپردازی منزل اشتباه باشد باعث می‌شود که رنگ دیوار کثیف‌تر به‌نظر برسد. بنابراین به رنگ سفید دیوار هیچ ته رنگ گرمی ‌اضافه نکنید.

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل
رنگ زرد

انتخاب یک رنگ زرد درست کار سختی است. اگر خیلی روشن باشد درخشندگی زیادی دارد که ممکن است آزاردهنده باشد، اگر هم رنگ پریده باشد، کثیف به نظر می‌رسد. بسیاری از رنگ‌های زردی را بر روی دیوار می‌بینید که آرامش‌بخش هستند. برای اینکه آرامش بیشتری در خانه خود داشته باشید به مطلب ۷ چیزی که انرژی منفی خانه را از بین می‌برد مراجعه کنید. بنابراین باید سعی کنید با کمک یک متخصص رنگ زرد درست را برای دیوار خانه انتخاب کنید.

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل
رنگ بژ

برای انتخاب رنگ درست برای دکور منزل برای دیوارهای خانه از رنگ بژ یا خاکی متمایل به زرد یا سبز خودداری کنید، چرا که باعث می‌شود فضای خانه کدر و گرفته به نظر برسد. در صورتی که می‌خواهید از رنگ بژ استفاده کنید، تن متمایل به خاکستری رنگ بژ، مناسب دیوارها، سقف و کف است.

رنگ بژ
سبز خیلی روشن

سبز خیلی روشن می‌تواند گاه حس اتاق مریض را بدهد یا چهره‌ها را رنگ پریده نشان دهد. به جای این که از سبز خیلی روشن استفاده کنید، یکی از جدیدترین ترندهای سبز را که هم در خانه‌های مدرن و هم در خانه‌های سنتی جذاب هستند، امتحان کنید و از ته‌مایه قهوه‌ای در رنگ سبز اجتناب کنید زیرا دکور خانه شما را زشت می‌کند. برای اینکه خانه زیباتری داشته باشید به مطلب ۷ وسیله‌ای که خانه شما را کوچک و زشت می‌کند مراجعه کنید.

سبز خیلی روشن
رنگ صورتی

رنگ صورتی مسئله‌ساز است. اگر خیلی روشن باشد، به شکل بدی شیرین است، اگر خیلی تیره باشد به نظر کثیف می‌رسد. اما به تازگی استفاده از صورتی خنثی ترند شده است. بنابراین یک رنگ صورتی درست برای دیوار می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *