توضیح تصویر

خانه جایی است که باید در آن بیشتر از هر جای دیگری احساس امنیت و آرامش کنیم، اما وقتی خانه پر از انرژی منفی می‌شود تاثیر محسوسی بر احساسات و هیجانات و البته سلامتی ما می‌گذارد.
راهکارهای پاکسازی منزل از انرژی‌های منفی

شما نمی‌توانید انرژی را با چشم‌های‌ خود ببینید اما به‌طور حتم می‌توانید آن را احساس کنید و انرژی داخل خانه‌‌ شما معمولا انعکاسی از وضعیت هیجانی درونی شما است. این انرژی اگر منفی باشد می‌تواند می‌تواند در ایجاد تعادل و هارمونی در فضای زندگی شما تاثیر چشمگیری بگذارد. این مطلب از مجله دلتا به بیان راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی می‌پردازیم.
استفاده از دود معطر

سوزاندن گیاه معطر یکی از قدیمی‌ترین و موثرترین راه‌های دور کردن انرژی منفی از خانه است. معروف‌ترین گیاه برای دود کردن مریم گلی است. مریم گلی وقتی سوزانده می‌شود مقدار زیادی یون منفی وارد هوا می‌کند. یون‌های منفی کمک می‌کنند تا احساس تندرستی کرده و ذهن‌ شما شفاف شود ضمنا رایحه‌ مریم گلی، آرامش‌بخش است.

استفاده از دود معطر
نور خورشید و هوای تازه

هوای تازه و نور آفتاب قابلیت شگفت انگیزی در پاکسازی دارند. انرژی قدرتمند طبیعت همیشه احساس خوبی به شما می‌دهد. پس اجازه دهید کمی نور خورشید و هوای تازه وارد فضای خانه شود. این هم یک راه ساده‌ دیگر برای تقویت انرژی مثبت در خانه است.

راهکارهای پاکسازی منزل از انرژی‌های منفی
نمک دریا

نمک دریا نیز راهی دیگر برای دفع انرژی منفی هم از خانه و هم از درون شما است. این باور وجود دارد که نمک دریا کمک می‌کند تا یون‌های منفی در هوا تولید شده و ارتعاشات مثبت ارسال شود. چند قاشق غذاخوری نمک دریا را به یک فنجان آب گرم اضافه کرده و کاملا حل کنید. این محلول را در یک بطری اسپری بریزید و در گوشه‌های خانه اسپری کنید.
کریستال‌ها

کریستال‌ها و سنگ‌ها، ارتعاشات قوی برای نابود کردن انرژی منفی ارسال می‌کنند. تورمالین سیاه و سنگ نمک یکی از بهترین کریستال‌هایی هستند که باید یکی از آن را در خانه داشته باشید. تورمالین سیاه را نزدیک ورودی خانه قرار دهید تا جلوی ورود هر نوع انرژی بالقوه‌ منفی را به خانه بگیرد. برای آشنایی بیشتر با این سنگ‌ها به مطلب این سنگ‌ها انرژی منفی خانه را از بین می‌برند سر بزنید.

کریستال‌ها
عصاره‌های گیاهی

رایحه‌ قوی عصاره‌های گیاهی، انرژی منفی را پراکنده می‌کنند و ضمنا به‌طور طبیعی هوای خانه را با طراوت کرده و انرژی مثبت را به خانه و زندگی شما دعوت می‌کنند. می‌توانید از انواع عصاره‌های گیاهی مانند لیمو، پرتقال، اسطوخودوس، مریم گلی، نعنا و گل رز استفاده کنید.
گل و گیاه

یکی از راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی استفاده از گل و گیاه است. گیاهان زیبای زیادی وجود دارند که در دفع انرژی منفی و ایجاد تعادل در ارتباط درون شما با دنیای بیرون بسیار موثر هستند. شما می‌توانید گیاهانی مانند بامبو، درخت پول، مریم گلی، ریحان مقدس، ارکیده، آلوئه ورا، رزماری و یاسمن را در جاهای مختلف خانه قرار دهید. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی به مطلب این گیاهان آپارتمانی خانه شما را لوکس می‌کنند سر بزنید.

گل و گیاه
تغییر چیدمان و دکوراسیون

یکی از راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی تغییر چیدمان است. انرژی منفی برای اینکه باقی بماند نیاز به اشیاء و وسایل دارد برای همین باید دکور خانه را هر از چند گاهی تغییر دهید. حتی فقط تغییر چیدمان مبلمان کافی است تا انرژی منفی را دور کند. دست کم ماهی یک بار مبلمان را کمی حرکت دهید. البته تغییر چیدمان وسایل خانه بیشتر اوقات جای‌ شما را بازتر می‌کند و احساس راحتی بیشتری نیز خواهید داشت.

راهکارهای پاکسازی منزل از انرژی‌های منفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *